Despre Premium Nordic Cars

Premium Nordic Cars este dealerul Volvo Cars din Iași ce acoperă întreagă regiune a Moldovei. Echipa noastră înțelege pe deplin ce înseamnă satisfacția clienților și oferă servicii de calitate la cel mai înalt nivel.

Echipa de vânzări este pregătită să respecte în totalitate cerințele clienților iar transparența și rapiditatea sunt caracteristicile principale pe care le întâlniți în service. Suntem premium prin gama de produse și serviciile oferite, suntem premium prin tot ceea ce facem. Vă așteptăm cu mare deschidere să ne vizitați locația amenajată conform celor mai noi standardele Volvo.

Echipa Noastră

Fiind reprezentanții unei companii ce lucrează pentru prosperitatea omenirii, ne mândrim cu o echipă ce își conduce activitatea după principiul grijii pentru oameni și pentru mediul în care cu toții trăim.

Misiunea noastră este aceea de a face viața oamenilor mai ușoară, mai sigură și în final mai bună. Astăzi, mai mult ca niciodată echipa Premium Nordic se concentrează în jurul a 3 valori: siguranță, calitate și grijă pentru mediu.

marius-manolache

Marius Manolache

General Manager

andrei

Andrei Aivanoae

Sales Manager

+40 769 221 233 andrei.aivanoae@volvocarsiasi.ro
vladut-manolache

Vlăduț Manolache

Sales & Marketing Consultant

+40 799 927 685 vladut.manolache@volvocarsiasi.ro
tudorel

Tudorel Patraulea

Workshop Manager

+40 769 221 202 tudorel.patraulea@volvocarsiasi.ro
andra-tudorache

Andra Tudorache

Customer Care Officer & Client Support

+40 232 228 233 andra.tudorache@volvocarsiasi.ro
alin-prepelita

Alin Prepeliță

Service Manager

+40 769 221 231 alin.prepelita@volvocarsiasi.ro
andrei-bratu

Andrei Bratu

Personal Service Technician

andrei.bratu@volvocarsiasi.ro

Contact

Showroom:

DN 28, Iasi - Tg. Frumos, Km 10
Tel: +40 769 221 233
E-mail: sales@volvocarsiasi.ro

Service:

DN 28, Iasi - Tg. Frumos, Km 10
Tel: +04 769 221 202
E-mail: service@volvocarsiasi.ro